Deniz Yapıları
2006 yılından bugüne değin inşa ettiğimiz deniz yapıları, müşterilerimize yüksek performansla hizmet etmeye devam etmektedir.
Haliç Metro Geçiş Köprüsü
Proje kapsamında Türkiye'nin en ağır (233 ton) ve en uzun (89m), 2500mm çapında çelik boru kazıkların çakımı gerçekleştirilmiştir.
İzmit Körfez Geçiş Köprüsü - Açık Deniz Kazık Çakım İşleri
Dünyanın dördüncü en uzun asma köprüsü (2013) olan İzmit Körfez Geçiş Köprüsü’nün denizde inşa edilen ayaklarının kazık çakım işleri, geliştirmiş olduğumuz özgün metot ve ekipmanlar kullanılarak başarıyla gerçekleştirilmiştir. Deniz yüzeyinin 75m altına kadar çakılan kazıklar Türkiye deniz inşaat sektöründe türünün ilk örneği olmuştur.
Dubai Port
1.3 Milyon TEU kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük konteyner limanlarından birisi olan DP World Yarımca Konteyner Terminali projesi kapsamında kazıklı rıhtım altyapı ve üstyapısı ile bağlanma dolfeni inşası gerçekleştirilmiştir.
Tüpraş İzmit Rafinerisi B Bölgesi Rıhtım Güç.Ve İskele İnşaatı
920 metre mevcut iskelenin sökümü ve yerine 1420 metre yeni iskelenin yapımı, 1818 adet degişik çaplarda kazık çakımı, 2100 ton piperack imalatı , 60.000 m3 beton dökümü, baba ve usturmaça montajları, elektrik ve enstrüman işlerini kapsamaktadır.
Burj Al Arab Ada Geliştirme Projesi
Burj Al Arab adasına deniz üzerinde eklenecek platform için; 90 adet 914 mm çapında kazık 19 gün gibi kısa bir sürede başarıyla çakılmıştır. Adanın etrafındaki tahkimat yapısının betonarme elamanları deniz ekipmanlarıyla değiştirilmiş ve yenilenmiştir.